| Andrei2991 a întrebat:

am nevoie de ajutor, de ceva timp tableta mea : Mediacom Smart Pad M-MP101 S2 Android Tablet Firmware tot imi spune in continuu : Din păcate, Lansator s-a oprit. Nu pot sa pornesc nicio aplicatie sau google sau orice este blocata incontinuu am oprit-o dar nimic este un buton de OK, il apas se poreste mesajul pentru 0, 1 secunda si iarasi apare asa la infinit... vreo idee?

4 răspunsuri:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Du-o la reparat probabil ai vreun virus pe ea daca iti face figuri continuu.
Ai intrat probabil pe un site care avea viruşi fără să-ţi dai seama, dacă nu e o vreo altă problemă tehnică a tabletei.
Du-o la garanţie dacă mai ai.

| Andrei2991 explică (pentru Lariiiiiiii):

Habr nu am, adica mama mi-a trimis-o de undeva din Italia si nu stiu.

| Lariiiiiiii a răspuns (pentru Andrei2991):

Nu ţi-a trimis-o cu tot cu cartea ei şi garanţia?

| Andrei2991 explică (pentru Lariiiiiiii):

I dunno