| franzela1q a întrebat:

Am o problema cu Samsung Galaxy Fame cand intru in unele jocuri ma scoate afara ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| Pisykyyy a răspuns:

Ori jocul are virusi. ori s-a intamplat ceva in sistemul telefonului. dar eu cred ca tot de virusi este vorba..Si eu am Samsung galaxy si la fel mi s aintamplat. apoi mi-am luat un program anivirus si lucrurile mergeau mai bine. Acum nu stiu ce sa iti zic. Sper sa reusesti in legatura cu problema telefonuli tau. Bafta! :*

| franzela1q explică (pentru Pisykyyy):

Virusi nu are Antivirusul meu (AVG) nu detecteaza nimic