| Tentacle111 a întrebat:

Am o problema cu Samsung Galaxy S II Plus.Am auzit ca a aparut un update nou, 4.2.2.M-am conectat la wi-fi si nu mi-a aparut nimic.Am un coleg care are acelasi telefon si lui i-a aparut, am restartat telefonul si nimic.Nu stiti ce trebuie sa ii fac ca sa pot sa mi-l updatez? Dau funda, multumesc.

2 răspunsuri:
| Nicu47 a răspuns:

Baga net pe cartela si astfel iti va aparea ca a parut o versiune noua de android jelly bean

| Lucimows a răspuns:

Depinde,de unde e luat, o sa il primesti si tu, dar mai tarziu. -