| mihaimihai11 a întrebat:

Salut TPU,am o problema cu telefonul meu cosmote smart share, nu se mai aprinde, cand apas pe butonul pornit/oprit se face imaginea albastru inchis spre violet si se aprind cele 4 taste.Mentionez ca l-am scapat insa nu are zgarieturi sau ceva de genu. Daca stie cineva add zhunior. mihay sau raspuns aici, FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| Cool_Andy_1990 a răspuns:

Din cauza ca l-ai scapat...el a perceput asta ca un soc acel soc i-a deragat mecanismul de functionare din spusele tale, tin sa constat ca este o problema la DISPLAY

| mihaimihai11 explică (pentru Cool_Andy_1990):

Mersi oricum, da l-am dus la gsm big grin

1 răspuns: