| Caprariu_Alexandru_2001 a întrebat:

Am o problemă cu telefonul meu.Mi-am descărcat pe telefon Freedom și când intru în el îmi scrie"Root acces is required in order to use Freedom".
Vă rog ajutați-mă!
Vă mulțumesc.

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Trebuie să root-ezi telefonul mai întâi, ce nu e clar?!?
Atenție! Făcând asta, pierzi garanția!

| doctorandus a răspuns:

Pentru a-l folosi trebuie sa rootezi telefonul. Atentie ca e treaba complicata, poti sa strici telefonul si fie ca il strici sau nu, pierzi si garantia.

| Caprariu_Alexandru_2001 explică (pentru doctorandus):

Și ce pot face să meargă Freedom?

| Vlad20000 a răspuns:

Ca sa poti folosi aplicatia iti trebuie root.Cum sa il obtii? Scoate king root pe telefon chiar daca e in chineza si fa-ti root insa:
1.iti pierzi garantia
2.nu recomand freedom deoarece cind eu l-am folosit am aflat ca iti trebuie o versiune veche de magazin play ca altfel nu poti si iti ia mult timp.
Ca sa poti face hack la aplicatii sunt 3 aplicatii care le stiu si merg bine.Iti voi arata topul meu.
1.Game hacker
2.Game guardian
3.Game killer
Atentie:nu poti face hack la jocuri cu un scut de protectie bun ca exemplu clash of clans sau hay day insa daca vrei sa instalez un joc fara sa faci hack intra pe lenov.ruwinking.Succes.Funda?