| edward145 a întrebat:

am o problema cu un iphone 4s decodat cu gevey!
Inainte am avut Vodafone pe el,aveam semnal full, nu se intrerupea in convorbiri etc, mergea ca un Neverlock
Acum am bagat Frog si situatia s-a schimbat dramatic: in timp ce vorbesc la tel se intrerupe de multe ori si nu prea il aud pe cel care vorbeste.VA ROG AJUTATI-MA!
Normal ca dau funda happy

1 răspuns:
| Cristian_George_1998 a răspuns:

Pai incearca sa vezi daca e bine fixata cartela in Iphone, 2. incerca alta cartela sa vezi daca intr-adevar este de la telefon, 3. se poate sa fie cartela de vina.