| AiannaIonut a întrebat:

Am un iPhone 4, a fost alb, insa i-am spart spatele si l-am facut roz, el e codat pe Suedia, merge doar cu gevey-sim. El mergea perfect, aveam semnal mereu, doar ca de cand l-am schimbat in roz nu mai am semnal, in unele locuri am ful, doua-trei liniute, iar dintr-o data imi cade de tot. Ce as putea face. Va rog ajutati-mă!

3 răspunsuri:
| AiannaIonut explică:

Dar a mai mers mult de cand l-am spart. Nu cred ca e de la aia.

| maxxo a răspuns:

Crezi ca exista cea mai mica...cat de mica..sansa ca problema sa fie de la culoare? Eu cred ca problema o ai de cand l-ai spart!

| AiannaIonut explică (pentru maxxo):

El a mers si dupa ce l-am spart, nu avea nici o problema. L-am schimbat doar pentru ca arată urat.