| Annonim20 a întrebat:

Am o problema cu un Samsung s7 edge.Atunci când ma sună cineva ecranul rămâne blocat (negru) nu îmi arată cine sună, doar aud tonul de apel.Ca sa vad cine sună si sa raspund trebuie să îl deblochez și să trag de bara de sus.Ce se poate face in privinta asta?

3 răspunsuri:
| donarcostica a răspuns:

Resetare.

| Annonim20 explică (pentru donarcostica):

E vorba ca nu mai stiu contul google si daca ii dau resetarea nu știu dacă il mai pot activa.

| donarcostica a răspuns (pentru Annonim20):

Ce daca? iti faci alt cont. Mare chestie? Bine. Daca ai ceva salvat pe contul de google e mai aiurea.