| Filimon_Sergiu_1980 a întrebat:

am o problema cu un telefon de origine Nokia N95 ( original, Made in Filanda)
mi s-a stricat cablu flexibil ( http://i.clubafaceri.ro/......0_big.jpg)
am fost la un service si mi l-au inlocuit cu unul chinezesc, si mi-au zis ca trebuie schimbat display-ul ca nu este luminat, insa telefonul se pornea, acum incerc sa-l pornesc si nimic, parca e mort! ce sa fac? de la ce poate sa fie? eu singur mi-am desfacut telefonul si singur l-am pus inapoi, am scos display-ul si l-am pus inapoi fix cu era.
a avut cineva aceeasi problema ca si mine?
Merci TPU

Răspuns Câştigător
| Mihaita_Adrian_1999 a răspuns:

Mda...du-te cu el la un service. big grin

| Filimon_Sergiu_1980 explică (pentru Mihaita_Adrian_1999):

Da-l naibii... big grin big grin

| Mihaita_Adrian_1999 a răspuns (pentru Filimon_Sergiu_1980):

Sau poti sa il desfaci si sa te uiti la banda daca e pusa bine big grin