| Adryan28 a întrebat:

Mi-am cumparat un telefon "second-hand" Nokia n95. Iar pe spatele lui spune "made in Finland". Oare sa fie chinezarie sau sa fie original? dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| Narcis2007 a răspuns:

In finlanda se fac telefoanele originale Nokia

6 răspunsuri:
| ands a răspuns:

*#0000# si vezi daca-ti apar date despre el sau mai erau coduri nokia...scrie pe google, e ceva cu 9720... camera mai este un indicator, butonul de meniu apasat mai mult si iar iti arata ceva, dar mai cauta pe googlehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se zice ca Dumnezeu a creat Pamantul si ca toate restul sunt Made in China!

| pynk44 a răspuns:

E chinezarie!

| argintdenis a răspuns:

Nu e deloc chinezarie.e un tel foarte bun ce e de made in finland e original,, daca era scris made in china eeee atunci da luai teapa

| argintdenis a răspuns:

Daca e made in finland e originar ...ai luat ceva bun,,,, eeee daca scria made in china atunci luai teapa mare,,,, asa bafta

| COCACOLISTUL a răspuns:

Este original, si eu am si tot asa scrie, m-am interesat si e originalwinking