| Maria5678 a întrebat:

am o problema deci mi s-a sters contul de Instagram si nu ma lasa sa imi fac altul... am incercat de pe alte telefoane sa imi fac alte conturi si cand sa ma loghez pe telefonul meu imi arata eroare... ce pot face?

2 răspunsuri:
| TatianaIstrate a răspuns:

Hello Maria, incearca sa-ti faci o alta adresa de mail pe care s-o conectezi cu un nou cont de Instagram. Probabil din acest motiv nu reusesti sa-ti faci un nou profil. Imi pare rau pentru pierderea ta, dar sunt sigura ca-ti vei recupera in scurt timp followersii. Mult succes!

| Maria5678 explică (pentru TatianaIstrate):

Am incercat si cu alt nr si alt email care nu au mai fost folosite pentru intagram