| MaxKiller a întrebat:

Am o tableta Orion Tap 700DC care e rootata din fabrica si am incercat sa pun chainfire 3d pe ea.
Cand am dat install la driver mi a dat restart si cand sa se deschida apare erasing si se incarca si dupa tot da restart si se repeta la nesfarsit.
Ce ii pot face pentru ca nu are nici butoane vol + / - ca sa intru in recovery mode straight face?

1 răspuns:
| Rosu_Cristian_2000 a răspuns:

E complicat trebuie sa că sa ii faci ceva îi trebuie software schimbat