| MaxKiller a întrebat:

Salut TPU!
Am o tableta Orion Tap 700dc si isi da intr-una restart si apare sigla android cu textul erasing. si dupa isi tot da restart si se repeta asta la nesfarsit. straight face
Cum pot rezolva? E urgent!

11 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Daca reusesti sau o faci sa stea inchisa, incearca sa ii faci un hard reset.

| MaxKiller explică (pentru MskDesign):

Cum fac factory reset? ca nu are butoane are o mica gaurica in spate unde cred ca se baga un ac si nu face nimic din cate vad
SI MA DISPERA straight face

| MskDesign a răspuns (pentru MaxKiller):

De acolo
Cu scobitoare de dinti apesi pana auzi un click si tii cateva secunde.

| AlexL28 a răspuns (pentru MaxKiller):

Gaurica aia e microfonul...inafara de faptul ca poate l-ai stricat nu cred ca face ceva ca bagi un ac in el.

| Xpressurself a răspuns:

Este din cauza ochiului din poza. acela este de vina.

ochi pentru ochi va face o lume mai oarba, nicidecum mai buna

| notefree a răspuns:

Din pacate trebuie so duci in service n-ai cum so rezolvi

| zickuo a răspuns:

Reset factory - cauta pe youtube pentru tableta ta, sau in general.

| MaxKiller explică:

Ba incercati sa ma ajutati laughing

| MaxKiller explică:

Mda incerc daca nu merge sa ma *** in ea de tableta ca are garantie.

| MSAna a răspuns:

Am si eu o problema de genul la tableta mea.Nu pot sa iti raspund!

| Galatan_Andrei_Ilie_1996 a răspuns:

Du-l la un service gsm