| anonim_4396 a întrebat:

Am primit un nou telefon Huawei P Smart 2021, am o problema la el. Bag in contacte persoanele respective si pe whatApp ex nu imi apare numele. Sunt utilizator nou Huawei si as aprecia daca m-ati ajuta.

Răspuns Câştigător
| iuliaOK a răspuns:

Când adaugi un contact nou și apeși pe "nume" o sa îți apara o lista cu prefixul numelui, prenume, al doilea prenume, nume familie sufixul numelui etc. Trebuie sa completezi măcar doua căsuțe din alea (primele două). Asa e și la mine, dacă pun doar un nume, nu-l arata pe wpp. Sper sa funcționeze și la tine

| xzawn17 a răspuns (pentru iuliaOK):

Am incercat si asta da tot nu merge

| xzawn17 a răspuns (pentru iuliaOK):

Nu mai contează a mers a trebuie sa fac eu niște permisiuni. Îți mulțumesc mult. Zi faina

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Reintstaleaza din nou whatsap ul pe noul telefon

| xzawn17 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Am incercat, tot la fel

| Legion7X a răspuns:

Pentru că what's up vede contactele numai la cei care au deja what's up instalat. La cei care nu au what's up nu se văd contactele pentru cameră, microfon. Asa este la mine. Din 20 de contacte in tel, pe what's up, doar câțiva sunt disponibil și vizibili.