| Ciufu a întrebat:

Salut, am un telefon am un telefon nokia 2630 si vreau sa imi descarc teme pentru el cu ceas cat mai mare laughing. Am descarcat 100 de teme de pe toate site. urile posibile le bag in telefon si dupa ce le aplic imi intra tema dar exact background nu e. Tema e aplicata in meniu dar nu e imagine. ce sa fac?
Funda!

2 răspunsuri:
| geonysxxl a răspuns:

Ca sa ai ceasul mare aplica protectia de ecran cu ceasulwinking e simplu daca vrei ceas mai mare in baskground te sfatui sa-ti cauti un soft cu asa cevawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu asta faci azi? raised eyebrows...hai sa fim seriosi. eu plang ca proasta.