am si eu o intrebare, am facut cost suplimentar la Orange 45€, cam cat ar veni sa platesc doar costul?

8 răspunsuri:
| bibiiiy a răspuns:

In jur de 194 leihappy, avand in vedere ca euro este cam 4, 3.

| IoAlexandra a răspuns:

Daca e 0.45 nu-i mare branza. daca e 45 atunci ar veni 139.5 roni

Da eu stiam ca se calculeaza altfel cu tva etc...

| IoAlexandra a răspuns (pentru IoAlexandra):

Scz93.5 am inversat cifrele. si cu tva ar veni 150 max. dar ei il iau in functie de euro si sti ca uneori creste alte ori scade

Tva e 25% cu el cu tot ai 250 de lei de plătit cod suplimentar

| LucianSalvanLorand a răspuns:

Asta ar veni minim 250 de lei straight face

| cristi20ilie a răspuns:

In jur de 230 RON, la care se adauga valoarea abonamentului tau.

| Teufelchhhen a răspuns:

Poi.
45 x 4.5 = 202, 5 (Aproximativ)
Sper ca te-am ajutat
Salut!