| Remus95 a întrebat:

Salut Tpu...Am si eu o intrebare am instalat de curand android 4.1.2 Jelly Bean pe Samsung S2/SII i9100 si nu sunt multumit de un singur lucru de stabilirea imaginei de Home screen/ lock screen adica nu poti taia din poza exact cat este fundalul taia cat fundalul dar la o calitate proasta si ma refer doar la lock screen, cine ma poate ajuta cu o aplicatie ceva?
Ca pe android 4.0.4 chestia asata cu pozele de fundal si blocare fundal era foarte bine facuta.

1 răspuns:
| Cool_Andy_1990 a răspuns:

Incearca ceva... un fel de photoscape sau photoshop dar ceva cu cuter si altele
sper ca ti-am fost de folos