| Dragos_Bordea_1996 a întrebat:

Am un abonament la Orange cu 2000 minute +2000 sms Orange, 80 min nationale+20 sms nationale si 300MB de internet. As dori sa imi spuneti daca stiti cum as putea sa prelungesc cei 300 MB de internet deoarece i-am consumat pentru luna aceasta!

1 răspuns:
| Robert_Ursu_1999 a răspuns:

Pai daca vr sa iti prelungesti cei 300mb trebuie sa astepti resursele ori intri pe net fara mb si iti i-a 0, 5 euro pe 1mb...Sau daca vr sa intri pe net neaparat du-te la o sursa de Wi-Fi ...depinde de tellaughingbig grin