| LăcătușuAlex a întrebat:

Am un abonament digi. Am pus codul USSD sa vad cât internet am consumat. Zicea ceva de genul: Pana la data de 2021. 01. 11 12:00 ați consumat. Minute naționale. Minute internaționale și 24289 MB. Ceea ce vrei sa știu este dacă se refera ca acești MB i-am consumat doar de la începutul lunii acesteia sau de când am luat abonamentul (luna trecută). Întreb deoarece nu prea cred ca am consumat atat de mult luna aceasta

2 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Poate iti scrie cat ti-a ramas

| Genevaaa a răspuns:

Cred ca, de cand ai luat abonamentul. Pentru ca e greu si daca vrei sa consum 24k mb in 11 zilelaughing))