| Albert_Birtoc_1972 a întrebat:

Am și eu o întrebare. Cati bani ar trebui sa fac un touchscreen la un telefon. Telefonul se numește Allview P6. Am touchscreen-ul dar trebuie sa îl lipesc și nu știu cât m-ar ajunge. Mersi mult.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cum vrei tu "sa faci un touchscreen la un telefon"? Te referi la inlocuire nu? Depinde cat de dificila este operatiunea, avand in vedere ca spui ca ai piesele necesare, si vrei decat inlocuirea: in functie de service-ul respectiv, o sa te coste mai putin sau mai mult. Eu zic ca cel putin 50-100 ron ar trebui sa te duca; nu ai cum sa stii un pret "exact" decat daca intrebi in mai multe locatii ce ti l-ar putea repara.

| Crackman a răspuns:

Intre 100 -300 de lei