| NoSwear a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon ( cu touchscreen ). doar ca nu stiu ce firma, si care e mai bun. dau fundita daca imi spuneti cum se numeste telefonul si daca e cel mai bun! Multumesc

Răspuns Câştigător
| ioana_6047 a răspuns:

Eu am Lg Kp501 si "ma inteleg" super cu el...il am de un an si ceva si nu am avut deloc probleme cu touchscreen-ul. mi se pare super ok si are un pret destul de accesibil!

3 răspunsuri:
| N3rvos a răspuns:

Cel mai bun Iphoneul de la Apple, dar costa ultimul iphone 4 in jur de 400 euro, unul mai accesibil la pret iti recomand Nokia X3 are si touch screen dar are si tastatura til poti achizitiona la liber undeva la 850 ron(NOU). Numai Bine!big grin

| StefanStyle94 a răspuns:

Eu am HTC wildfire si e super. Ti-l recomandwinking. Daca vrei ceva mai ieftin ia un Samsung corby sau Nokia 5230 si ceva mai scump:Iphone sau Nokia n97

| Nikol99 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa-ti iei Nokia din cate stiu eu sunt cele mai bune si mai rezistente chiar si la apa (uneori )!