| Harry a întrebat:

ce telefon credeti cai mai convenabil/bun dintre Samsung Galaxy Ace Duos si Nokia Lumia 610? si dc? Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| Flow98 a răspuns:

Buna seara, nu stiu daca o sa te ajut sau nu dar macar incerc. Deci Samsung Galaxy Ace ii foarte bun pentru jocuri si mesaje cred + ca are android. Nokia Lumia nu is sigur daca are sau nu are android. Eu as alege Samsung Galaxy Ace. Nu-i neaparat ce aleg eu sa alegi si tu doar ti-am dat o perere, dar sper ca te-am ajutat cat de cat.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

CATEGORIC Samsung Galaxy Ace Duos S6802, deoarece este mai performant.

Vezi COMPARAŢIA şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......5_2093.php

| bushyalex a răspuns:

Samsung ace-android,mai multe aplicatii, mai rezistent la zgarieturi, mai simplu
lumia-putine aplicatii, complicat, se zgarie ecranul usor.

| BYGGeo a răspuns:

Uite o comparatie intre cele doua telefoane http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4777&idPhone2=4576
din punctul meu de vedere Samsung Galaxy Ace Duos este mai bun

| GFStep a răspuns:

Galaxy ace duos pentru ca are android si e mai rezistent.