| anonim_4396 a întrebat:

am şi eu o intrebare daca imi cumpar o aplicatie de pe google market si imi cumpar alt telefon sau ii dau backup la telefon. trebuie sa mai o cumpar odata?

3 răspunsuri:
| AlexDaniel7293 a răspuns:

Eu am cumparat asphalt 6. nu mi-a mers. dar eu acum daca vreau tot pot sa il instalez pe gratis tot de pe google play. Daca ai contul de google de exemplu exemplu@gmail.com si cumperi pe el asphalt de exemplu poti sa il reinstalezi de cate ori vrei. nu numai pe device-ul tau si pe al prietenilor daca folosesti contul tau.

| robert201 a răspuns:

Pai depinde, daca aplicatia este instalata pe cardul de memorie poti scoate cardul si ramane salvat pe card, daca este pe telefon aplicatia se va stergewinking

| dELuxE21 a răspuns:

Daca aplicatia este instalata pe cardul tau de memorie, scoate cardul si ramane salvat, dar daca este pe telefon nu pe card aplicatia se va sterge happy