| dodo1001 a întrebat:

am si eu o nelamurire: de ce nu imi apare la comm-uri pe facebook via mobile desi postez de pe un Nokia 700 respectiv tableta E-boda? Indiferent ca ar fi din aplicatie sau din browserul dispozitivului tot asa imi apare(ca de pe pc adica nimic). E vreo solutie?

3 răspunsuri:
| alipusy a răspuns:

Nu, ca am și eu o prietena care are tableta și ii arata ca e pe mobil, dar e pe tableta! Funda?

| dodo1001 explică:

Problema e ca nu apare via mobile si eu asta vreau

| bestones a răspuns:

Cam asa apare... de pe telefon si de pe tableta.Pentru ca facebook-ulvede ca esti pe mobil si cand postezi ceva arata acolo langa postare. Funda?