| Danyel129 a întrebat:

Am o problema cu tableta E-Boda Revo R80.Cand ma joc ceva sau stau pe facebook sau pe alta aplicatie uneori ecranul devine colorat (unerori albastru, alteori verde si tot asa) si de fiecare data trebuie sa o inchid si sa o deschid iar.Iar cand incerc sa o deschid uneori nu se deschide. Apare sigla cu E-Boda iar uneori dispare si trebuie sa o inchid si sa o deschid din nou.Stie cineva care ar putea fi problema? A mai avut cineva problema aceasta?

1 răspuns:
| Fototip a răspuns:

Nu am avut probleme de genul asta cu tableta, dar o prietena de a mea a avut.Singura solutie e s-o duci la reparat ssu sa vorbesti cu reparatorul. Poti sa te duci la un magazin unde se repara telefoane.Acolo sigur iti repara tableta sau sa vorbesti cu reparatorul.Sau poti sa strangi chiar tu bani sa iti iei.Eu iti recomand iPad(am si eu), dar daca nu poti sa strangi chiar atat(costa 20 milioane)poti sa iti iei aria de la evoloio. E foarte buna! Cu placere!