| Cna_Petru_1993 a întrebat:

am si eu o problema am un Iphone 4 cu I.O.S. 7.1.2 cum pot dezactiva comanda de Voice Control? Stiu cum se dezcativeaza dar se activa de fiecare data cand apas de 3 ori pe butonul home se poate dezactiva, atunci cand apas sa nu-mi mai apara? Funda cine-mi spune

1 răspuns:
| RaulRaulR a răspuns:

Din pacate, nu se poate, cei de la Apple au facut aceasta optiune pentru problemele cu handicap, sa inteleg ca tu apesi de 3ori pe buton pentru ca iti merge greu butonul si ti se activeaza Voice Controlul? Era o aplicatie pe app storemnu mai stiu cum se numea...