| Ionut_Todirascu_1995 a întrebat:

am si eu o problema cu cartela de la telekom. Cand ma suna cineva imi zice ca numarul este blocat si cred ca am nr bagat la restrictionare, cum fac sa il scot? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Nookoo a răspuns:

Salut
Ori este blocat din centrala, caz in care trebuie sa suni in call center, ori ai blocat pe cineva din setari din jurnal.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la Telekom.

| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa bagi cartela in alt telefon. Daca functioneaza, da-i un reset la setari. Daca nu, du-te la telekom.