| Salaburu a întrebat:

Am si eu o problema cu un Samsung galaxy s2 ( I9100 ) de ceva timp se tot aprinde ecranu fara sa fac nimic tine 1 sec si se stinge iar de vreo 3-4ori(si cand e blocat). Face asa la jumate de ora sau la cateva ore. de ce face asa? vreo aplicatie poate provoca asa ceva? si daca pot sa rezolv cu resetare cum pot face sa imi salvez muzica poze aplicatii etc...
Mersi

Răspuns Câştigător
| xFluing a răspuns:

Modifica timpul in care sta ecranul aprins in timpul repausului, recomand sa il tii la un minut, mi s-a intamplat si mie si se pare ca era setat pe 5 minute sau asa ceva.

| Salaburu explică (pentru xFluing):

Eu il aveam pe 15 secunde si tot asa face

| xFluing a răspuns (pentru Salaburu):

Hm... Totusi, pune-l la 1 minut si vezi daca problema persista.