| ALEXXXL19 a întrebat:

am si eu o problema cu un telefon de ceva vreme am observat ca a inceput sa imi baraie difuzoru frontal cel cu care vorbesti este vorba de un evolio m4 magic s cumparat recent de la eMAG garantie nu mai am ca mi-a cazut jos de cateva ori si l-am si desfacut vreau si eu niste site care vand difuzoare ca am experienta in domeniu acesta in a reparaa telefoane deci nu e o problema cu montatu, Multumesc

3 răspunsuri:
| MrLucas a răspuns:

Nu mai luati nene astfel de branduri fantoma, nici nu e de mirare ca aveti numai belele cu ele.
Poftim si site, gsmactiv.ro insa slabe sanse sa gasesti pentru marca ta.

| flaviussipunct a răspuns:

Nu stiu ce sa zic cred ca ar trebui sa-ti iei altul deoarece daca il faci s-ar putea sa ti se strice iarasi deci...fa ce crezi.