| andreiGabriel224 a întrebat:

Am si eu o problema. Deci : Am un LG L70, mi-am luat card de memorie de 16 GB. L-am introdus int telefon iar acesta l-a identificat si la setari scria " Card SD - spatiu total 16GB" bun, dar cand vreau sa instalez un joc care ocupa 2GB imi zice " Eroare la descarcarea " Heroes of Order & Chaos ". Nu exista spatiu suficient pe dispozitivul de stocare extern"... Eu nu am facut altceva in afara de a introduce cardul in telefon. Va rog sa ma ajutati pas cu pas. Ce trebuie sa ii mai fac? Cum pot seta sa se instaleze jocul? Va rog ajutor

2 răspunsuri:
| Hc_Costy_1995 a răspuns:

Introdul in pc si formateaza-l nu o sa-ti mai faca probleme

| sappy a răspuns:

Incearca asa:

Setari--Stocare--Disc de stocare implicit(aici setezi "card sd")!