| AlinQa a întrebat:

Salut TPU,am si eu o problema la iphone nici nu prea stiu la in folosesc si am facut niste modificari si acum camera imi pozeaza de culoare verde si idee nu am ce sa-i fac daca vede mama pfff, va rog ajutati-ma fundita

1 răspuns:
| 2Dragos2 a răspuns:

Salutare
incearca sa vezi pe la setarile camerei poate ai selectat ceva din greaseala sigur este o optiune ceva a telefonului
daca nu gasesti du-te la un magazin de telefoane sau la un service si intreaba acolo sigur o sa iti faca telefonul si nu cred ca o sa iti ceara bani! Sper sa iti rezolvi problema! Bafta! happy