| g0odJoOb a întrebat:

Am si eu o problema la telefon! Cand ma suna cineva si raspun imi scrie pe ecran Intrare apel,el nu ma aude, eu nu-l aud! Plz ce trebuie facut

Răspuns Câştigător
| iralu a răspuns:

Cred ca problema e de la difuzor. Am patit si eu. Trebuie sa mergi la un service sa se uite putin. Nu e nimic complicat si nu te costa mult, dar daca nu o faci problema nu se va rezolva de la sine. Aproape cu toate telefoanele pe care le-am avut am intampinat problema asta laughing

1 răspuns:
| AlexAvram94 a răspuns:

Telefonul e de vina!
baga-l in service!