| TheLiferRrR a întrebat:

am si eu o problema la telefonul meu Samsung Galaxy Y S5360. Deci cand intru in programul "Music" nu imi arata nici o melodie. Am resetat telefonul, am bagat multe melodii etc. si nu a mers nici o modalitate. Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| FkThRz a răspuns:

Daca melodiile sunt pe cardul de memorie, asigura-te ca acesta nu este formatat.
Daca si dupa aceasta ai probleme, atunci incearca sa te uiti in folderul original cu muzica si apoi sa le pui manual in aplicatia "Muzica" din meniu. Bafta!

| eustiutorul a răspuns:

E de la card. daca nu ai card.e o problema cu telefonul.cu siguranta