| StelianDobre a întrebat:

am si eu o problema nu pot sa trimit mesaje.imi spune la raport livrare "trimitere esuata" dau funda

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

27 may? Ne-am americanizat... Inchide telefonul, scoate bateria, pune bateria, deschide telefonul. Sau da-i o revenire la setarile din fabrica. Sau verifica numarul de telefon "Centru de servicii mesaje", sa fie cel corect. Nu stiu reteaua, fiecare retea are alt numar, il gasesti tu la prieteni.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu gasesti raspuns daca nu spui in ce retea esti. De unde nu poti trimite mesaje? De pe telefon, de pe net? Specifica.

| StelianDobre explică (pentru anonim_4396):

St in reteaua cosmote de pe telefon

| AlexAvram94 a răspuns:

Daca e pe telefon inseamna ca nu mai ai credit/a expirat extraoptiunea

| StelianDobre explică (pentru AlexAvram94):

Am 1.90 euro si imi espira pe 27 may

| AndreiBuz a răspuns (pentru StelianDobre):

Intri in mesaje-setari-setari generale-centru mesaje si scrii +40766000510. Dai enter, si incearca sa trimiti mesaj.ar trebui sa mearga

| iralu a răspuns:

Suna la serviciul clienti pentru ca e posibil sa nu ai bagat in telefon numarul centrului de servicii. Eu una asa mi-am rezolvat problema. Succes!