| sMecki1000 a întrebat:

Am si eu o problema. nu stiu ce sa aleg.

Ce ziceti. care e mai bun? Samsung Galaxy S3 sau Nokia Lumia 625? am bani de amandoua. voi ce ati alege? si de ce?

Răspuns Câştigător
| AlexanderAdrian a răspuns:

Nici nu intra in discutie, S3-ul e genial in plus va primi cat de curand upgrade la Android 4.4 kitkat, iar la versiuni ca 4.3 inteleg ca exista pe net firmware sau prin Samsung kies.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5438&idPhone2=4238

Ti-as recomanda totusi un galaxy s4 mini, pentru ca are si 4G.

Eu as alege S4 mini, dar din cele doua as alege s3 fiindca e Android, si ca sa ma chinui cu windows-ul si pe mobil sa stau de virusi de cum sa descarc una si alta mai bine lipsa.

Nu mai spun ca designul Samsung plus aplicatiile care iti pot customiza ecranul si widgeturile pe android sunt mult mai atragatoare.

4 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Clar Nokia Lumia! Crede-ma am experimentat si Nokia si Samsung dar Samsung are lag dupa un timp. Nokia merge fluid.

| irinaC2014 a răspuns:

Samsungu este mai bun Nokia este windos 8 si trebu sal reinstalezi foarte des eu am noki dar inimare rau ca l-am procurat

| iustiiinnn a răspuns:

Mai bun e sams galaxy s3

| DaryStyles a răspuns:

Samsung galaxy S3 este mai usor de umblat pe el! sper ca ti-am fost de ajutor!