| cristipkz a întrebat:

Salut/Buna am si eu o problema in legatura cu telefonul Allview simply s5 nu stiu sa ii fac setarile la internet pe cosmote ca sa ii mearga cine imi da setarile bune ca sa mearga funda.

Răspuns Câştigător
| Baton a răspuns:

Suna la relatii cu clientii la cosmote si intreaba-i de setarile pentru telefonul tau daca nu ti-au fost trimise automat la introducerea cartelei.Sau poti merge la germanos, romtelecom sau un shop cosmote sa te ajute.cu siguranta te vor ajuta cu setarile