| andreisucaru a întrebat:

am si eu un Samsung galaxy s3 mini si are un program cyanogenmod, am inteles ca acest program este bun pentru a introduce o versiune mai noua de android, eu am pe el un android 4.3.1 si spui ca este Allview si nu imi place... Cine ma poate ajuta si pe mine sa-l aduc la android-ul sau din fabrica

1 răspuns:
| Helper69 a răspuns:

Salut,

Cyanogenmod nu este un "program". Este un custom ROM. Iar ca sa revii la versiunea initiala trebuie sa iti cauti ROM-ul default de la telefon si sa il flashuiesti cu recovery mode (ai nevoie de custom recovery mode) sau cu Odin.

O zi buna,
-Helper69.