| Gabriel_Kosmyn_1999 a întrebat:

mi-am descarcat si eu pe tableta Blitz Brigade, si cand intru in el imi scrie asa "Din pacate, Blitz Brigade s-a oprit", l-am si reinstalat. (am tableta Samsung galaxy tab 2, cu android 4.3.1) Care ma poate ajuta va rog?

3 răspunsuri:
| ReZiSTorr a răspuns:

Din pacate. tableta are probleme... asa am avut si eu un s3 si asa mi-a aparut si mie. am citit, l-am dus la service
si i-au schimbat procesorul

| Hekson a răspuns:

Nostiu

| Hekson a răspuns:

Mă puteți ajuta să-mi pun hack la blitz brigade la weapon patroane infinite