| xabybest a întrebat:

am si eu un telefon Samsung 5620 player star 2 si cand introduc cartele imi apare PHONE FREEZE imi dati si mie un cod care ar putea rezolva problema, va rog frumos

Răspuns Câştigător
| 75414254 a răspuns:

Buna,si eu am avut probleme cu cartela la Samsung gt s-5560i si mi-a spus fratele meu ca trebuie sa merg cu telefonul la un service deoarece trebuie sa se uite cineva care se pricepe si am fost si am rezolvat. iti recomand cel mai bine sa mergi la orice service