| Shinobi589 a întrebat:

am si eu un Vodafone 555 blue, am o problema. Nu imi merge facebookul lui. Mai exact de pe butonul de jos stanca cu un f pe el.

Răspuns Câştigător
| kati3mary a răspuns:

Ai cumva setarile de net facute corect? Vezi ca, daca vrei sa intri pe net, sau pe facebook, ai nevoie de cartela de Vodafone, chiar daca ti-ai decodat telefonul. Si eu am telefon de-asta.

| Shinobi589 explică (pentru kati3mary):

Am carte la de Orange, dar pe coogle merge sa in tru doar pe facebook nu merge de pe butonul acela cu un f pe el. Si iti multumesc pentru raspuns.

| kati3mary a răspuns (pentru Shinobi589):

Cu placere happy Si eu tot pe Orange il folosesc, si nu pot sa intru pe facebook. :/