| FastAndLudicrous7 a întrebat:

Am strans vreo 1000 de lei si as vrea sa-mi cumpar un telefon SH( la mana a 2a). Ce imi recomandati?

11 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Hristos a înviat!

Tot timpul vă recomand să vă cumpăraţi un telefon NOU, din magazin, cu Factură + Garanţie!

NU cumpăraţi second-uri de pe diverse site-uri ( sau de la diverse persoane ) că veţi avea probleme cu telefonul :(

NU vă mai "aruncaţi" banii degeaba!

Toate cele bune!

Îţi doresc un Paște Fericit!
http://i.imgur.com/t0pIB.jpg

| bursuc001 a răspuns (pentru bursuc001):

Uite un telefon NOU, foarte PERFORMANT, sub 1000 lei :
http://www.gsmarena.com/meizu_m1_metal-7674.php

http://www.compari.ro/......320423871/

Acesta chiar îşi MERITĂ banii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La banii astia iti cumperi nou. De ex Samsung Galaxy J5.

| heAdgN a răspuns:

Samsung s5 rezistent la apa si destul de bun big grin.Il recomand.

| andreit05 a răspuns:

Samsung Galaxy Note 3

| Juliutzza a răspuns:

Iphone 5c sau Iphone 5s, aleg mereu Iphone pentru ca virusii nu sunt compatibili cu IOS-ul, De asemenea poti opta pentru un HTC... Alegerea ta. Bafta! Fundita? (:

| costy69 a răspuns:

Iphone 5s, sau galaxy s5, daca vrei calitate. Pe acolo se învârt 800-1200

| Pool77 a răspuns (pentru costy69):

IPhone 5s calitate? rolling on the floor

| Alessandra123warriorcats a răspuns:

As zice sa iti iei Huawei Y5. Are foarte mult spatiu si are deja instalat: facebook, toate servicile google si cateva joculete.