| Motroc_Gabriel_1996 a întrebat:

Am telefonul Nokia lumia 520 si am un flip cover, ca usa pentru el, ziceti sa raman cu asta sau sa o schimb cu una de silicon sau sa schimb capacul cu unul de alta culoare.
P.S: Am vrut sa schimb husa pentru ca cea flip cover e prea masiva. Funda!

Răspuns Câştigător
| Mimzy a răspuns:

Eu zic sa pui una de silicon,pentru ca in caz de il scapi sau ceva,siliconul fiind mai moale il va proteja mai bine! Eu mi-am scapat telefonul de n ori pe jos, si avea silicon si nu a patit nimic ^_^ Stii ce bine te simti atunci cand scapi telefonul, crapi de frica si incepi sa te rogi ca nu s-a spart, iti tii respiratia, si cand il ridici nu a patit nimic? Moaaaama