| Michilici_Michaela_2000 a întrebat:

Salut tpu.Am telefonul Orange Rono cu andorid 4.4.2 si incerc sa downlodez Adobe flash player dar imi da ca telefonul nu este compatibil de pe site oficial.De unde as putea sal ia va rog?

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Telefonul ar trebui sa aiba flash propriu integrat. Cauta-l pe Magazin Play daca este acolo. Dar nu cred ca este nevoie fiindca este un flash integrat in telefon.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Adobe Flash player nu este disponibil pentru sistemul de operare Android.

Cu prietenie,
Orange Helper