| Seby04 a întrebat:

Am telefonul Samsung e250i si vreau sa ii bag jocuri prin cablu de date dar nu stiu cum. Ziceti-mi si mie cum sa bag eventul dati-mi si un site de unde sa iau jocurile. Cel mai bun raspuns are funda.

2 răspunsuri:
| Gsm_Ovidiu_1987 a răspuns:

Http://java.mob.org/
Pentru alte nelamuriri si probleme ma poti gasi si pe FB, Ovidiu GSM.
O seara buna!

| Flavyw111 a răspuns:

Mobile9, selectezi marca si numele telefonului si ai acolo jocuri si aplicații la greu ( găsește si theme, wallpapers, ringtones, etc...)