| Marius680 a întrebat:

Am trimis din greseaga unei alte persoane un mesaj, norocul meu a fost ca telefonul era pus pe mod avion si nu s-a trimis, cum am vazut am scos cartela din telefon si am sters mesajul. Acuma ma intreb: daca pun cartela in telefon si dezactivez mod avion este posibil ca acea persoana sa primita mesajul chiar daca eu l.am sters inainte sa se trimita?

Răspuns Câştigător
| LoredanaS19 a răspuns:

Nu il va primi pentru ca tu cand ai trimis mesajul el era pe modul avion si a dat eroare la trimitere. Tu cand vei dezactiva acel mod, mesajul va rămâne tot in secţiunea de eroare si nu se va putea trimite decat daca dai tu sa il retrimitihappy

4 răspunsuri:
| Alexsam1995 a răspuns:

Salut! Nu stiu sigur, insa daca se trimite ai putea sa iti crei scuze. Dar ce continea mesajul de sunteti atat de ingrijorat? Imi pare rau daca sunt bagacioasa...

| Ioana8014 a răspuns:

Nu stiu sigur, dar daca se trimite poți sa spui dupa aceea ori ca a fost o farsa ori ca ai tastat greșit sau ca ai trimis mesajul persoanei greșite sau multe altele.

| Viorelpasa a răspuns:

Mesajul nu s-a trimis deoarece era pe mod avion