| benga133 a întrebat:

Am un Allview x2 soul cu o problema. Nu pot downloada de pe Google Play, imi ramane blocata bara pe downloading si nu se mai incarca. Am sters si datele si cache-ul de la download manager si de la google play si tot nu merge.Pls help!

4 răspunsuri:
| Mary012 a răspuns:

Incearca sa il resetezi! Daca nu merge sincer sa fiu chiar nu am idee!

| Cristian2322001 a răspuns:

Reseteaza telefonul la setarile din fabrica..sau dezinstaleaza google play si instaleaza l iar...si cam atat iti pot spune

| benga133 explică:

L-am resetat in toate felurile si din meniu si din butoane si tot nu merge!

| happyangel20 a răspuns:

Salut sfatul meu este să folosești mobil one market sau să îl resoftez sunt dispus sa te ajut.