| Andutza_Anda_1993 a întrebat:

Am un telefon Allview x2 soul mini si de ieri nu mai pot descarca nimic de pe google play nici macar sa actualizez.
Dau install si ramane banda albastra ce se incarca dar nu porneste descarcarea.
Precizez ca am memorie destula libera si ca nu merge nici prin date nici prin wi-fi. Help please

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si al meu face asa. Am contactat service-ul si astept sa ma sune sa-l trimit la ei in garantie. Pana atunci m-au pus sa intru pe site-ul Google, la Google PLay si sa incerc niste setari. Incearca si tu. La tine poate merge: https://support.google.com/......er/6241347

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vezi ca link-ul nu merge decat prin copiere.