am un Allview x2 soul si de cateva zile cand vreau sa intru in magazin play imi spune sa intoduc cont existent/nou. Îl introduc si dupa aceea desi am conexiune la net imi da eroare zicand ca nu am o conexiune stabila la internet

4 răspunsuri:
| Mirel1337 a răspuns:

Sterge cache-ul. Uite cum: Meniu->Setari ->Aplicatii->Toate aplicatiile->Magazin Play. Sper ca te-am ajutat

| skillet3340 a răspuns:

Ai rezolvat problema? Deoarece cu aceeasi problema ca confrunt si eu. Daca da terog sa imi spui si mie cum ai reusit