| geniulanului2017 a întrebat:

Salut tpu.am un allwiew a5 easy cu memorie de 4GB.treaba sta in felul urmator:am instalat pe el doar o applicatie de 80 MB.eu daca vreau sa descarc un joc imi apare eroarea"applicatia nu poate fi instalata pentru ca nu exita suficient spatiu de stocare, desii eu am ocupati doar 80MB/4 GB.nu am root pe telefon.am incerca sa dezinstalez updateurile la servicii google play dar in zadar.Va rog ajutati-ma.DAU FundaVOT

3 răspunsuri:
| ChiarEu2 a răspuns:

E un Allview, aruncă-l! Nu ai ce să-i faci!

| KanekiMalai a răspuns:

Ia ți alt telefon l am văzut pe al tau la amanet cu 100 lei(am avut și eu și e naspaaaa)

| soribn2456 a răspuns:

Arunca l la gunoi