| alexandru245 a întrebat:

am un eboda sunny v36 si am dezactivat o perioada lunga de timp rotirea automata a ecranului si acum nu vrea sa mai mearga am resetat configurarile din telefon si tot nu merge va rog ajutatima

1 răspuns:
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Daca nu a mers nici cu resetare trimite telefonul la garanție. Posibil sa trebuiască rescris softul s-au schimbat senzorul giro. Daca nu i-l mai ai in garanție intra pe www.servicetelefoane.ro si fa o programare.Stima.